1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Massage Jacuzzi | Kindvriendelijk Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals Tulum Pueblo is een goede keuze voor maximaal 3 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 10 minuten met de auto vanaf het Maya Ruïnes van Tulum. Dit appartement van 67 m² biedt een bubbelbad en een sauna voor ontspanning en verfrissing aan.
Dit 1-badkamer appartement ligt tevens op 3 km afstand van het Nationaal Park Tulum. Op 15 minuten rijden van 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals vindt u het Playa Paraíso.
Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.
Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Door gasten de mogelijkheid te bieden om pingpong te proberen, zorgt de accommodatie voor een opwindend verblijf.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Jacuzzi
- Massage
- Fitnesscentrum
- Tafeltennis
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals naar het stadscentrum te komen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals?
Ter plaatse kunnen gasten van 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals de ontspanning ervaren met een bubbelbad en een sauna. - ❓
Heeft 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals een internetverbinding?
Ja, 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Heeft 1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals een eigen zwembad?
1Br Apartment At Paramar Viva By The Spot Rentals heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.